fbpx

Bulung Logistics

Bulung’un LEED Platin Sertifikalı Allianz Tower’daki İstanbul Ofisi

Yeni ofis alanımız, kurumsal kültürümüzü yansıtan ve ekibimizin her bir üyesini mutlu eden bir çalışma ortamı sağlıyor.

TÜRKİYE’NİN İLK LEED PLATİN SERTİFİKALI KULESİ ALLIANZ TOWER’I SEÇTİK

BULUNG, %55’İN ÜZERİNDE BİR ORANLA TÜRKİYE’DEKİ İSTİKRARLI BÜYÜMESİNE DEVAM EDİYOR

Filo yatırımlarımızda 2020’de %136’lık, 2021’de ise önceki yıla kıyasla %39’luk artış kaydettik. Bu yatırımlarla ana hattımız olan İspanya-Portekiz taşımalarındaki iş hacmimizi %55 oranında artırdık. Bu yıl yoğun taşımacılık yaptığımız ülkeler arasına Fransa’yı da dahil ettik. Polonya–Slovakya–Çekya hattına ek olarak İsviçre–Avusturya hattında da müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Karayolu taşımalarımıza komple ve parsiyel taşımalar şeklinde devam ediyor. Müşterilerimize alternatif taşımacılık çözümleri sunmak için intermodal taşımacılıkta yerimizi aldık. Müşterilerimize deniz ve havayolu taşımacılığı hizmetleri de sunuyoruz.

KURUMSAL KÜLTÜRÜMÜZ İÇİN YENİ OFİS VE UYGUN ORTAM

Yeni ofisimizin bizi mutlu eden en önemli özelliklerinden biri de kurumsal kültürümüzü yansıtmasıdır. Bu şekilde Bulung ailesinin her bir üyesine, kendini evinde hissettiği bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Çalışanlarımız ofise girer girmez masaların renginden üzerlerindeki malzemelere kadar kurumsal kültürümüzü yansıtan bir ortamla karşılaşıyor. Ofisimizde aynı zamanda çalışanlarımızın uzun süre oturmaktan dolayı yaşayabilecekleri rahatsızlıkları ortadan kaldırmak için ödüllü tasarıma sahip ergonomik çalışma koltukları bulunuyor. Böylelikle çalışanlarımız işlerine daha iyi odaklanabiliyor.

Bir diğer önemli nokta ise ofisimizin bulunduğu Allianz Tower’ın Türkiye’nin ilk LEED Platin sertifikalı kulesi olması ve ABD Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından BC+C Core ve Shell kategorilerinde 81 puana layık görülmesidir. FXFOWLE Architects tarafından Kapadokya’nın eşsiz tarihi ve coğrafi manzarasını oluşturan peribacalarından esinlenerek tasarlanan heykelsi kule, güneşe duyarlı bir dış cephe ile yeşil alanları bir araya getiriyor. Binanın cam yüzeylerini kaplayan dekorlu perde şeklindeki dış cephesi, ısı yükünü azaltacak şekilde konumlandırıldı. Kültürel ve coğrafi referansların birer sembol olarak binanın yapısı ve işlevselliği ile bütünleştiği ofisimiz sayesinde, saha operasyonlarımızdaki “Bulung ile Yeşili Koruyun” mottomuzla ortaya koyduğumuz çevre duyarlılığımızın sürdürülebilirliğine de destek oluyoruz.

EKİP VERİMLİLİĞİ, ÇALIŞMA ORTAMIYLA YAKINDAN İLİŞKİLİ

Ofisimizin toplu taşıma ağına yakınlığı sayesinde, çalışanlarımız daha az yoruluyor. Dış cephedeki güneş kırıcı paneller, ısıl konfor koşullarını ve gün ışığı kullanımını optimize ederek içeride verimli bir çalışma ortamı sunuyor. Klima ve otomasyon sistemi de içerideki havayı kontrol ederek hava kalitesini yükseltiyor ve her zaman gerekli temiz havanın bulunmasını sağlıyor. Tüm bunları bir araya getirince ideal bir çalışma ortamı oluşuyor. Çalışanların kullanabilecekleri odak odaları ve sosyal alanlar da mevcut. Plazada çalışanların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri restoran, market ve kafe de bulunuyor.

Diğer Haberler

Nisan 18, 2022

2022’nin Işığında 2021’deki Kilometre Taşları

Son derece dinamik bir sektör olan lojistik sektöründe mükemmelliği ve esnekliği sağlamak adına gelişmelere ayak uyduruyoruz.

Devamı..
Mart 18, 2022

Bulung, Timisoara’da 15.000 Metrekarelik Bir Depo Kiraladı

Ocak-Mart 2022 arasında depolama hizmetleri için 15.000 metrekarelik bir alan kiraladık.

Devamı..
Ocak 18, 2022

Sırbistan Şubemiz Açıldı

Lojistik altyapımızı Sırbistan yatırımımızla birlikte güçlendirdik.

Devamı..