fbpx

Neler Yapıyoruz

Servislerimiz

KARA YOLU TAŞIMACILIĞI

Karayolu hizmetlerimizde güçlü araç filomuzdan, geniş ortak ağımızdan ve alandaki uzmanlığımızdan faydalanıyoruz. Yüklerinizi Avrupa’dan Türkiye’ye, Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine ve Orta Doğu’ya güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Demir Yolu Taşımacılığı

Ton-kilometre başına enerji tüketimi açısından bakıldığında demiryolu taşımacılığının genellikle diğer taşıma şekillerine kıyasla daha çevre dostu ve düşük maliyetli olduğu görülmektedir. Avrupa’nın dört bir yanındaki demiryolu şirketleriyle birlikte vagon kiralama ve intermodal taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Deniz Yolu Taşımacılığı

Deniz taşımacılığı, aciliyeti olmayan büyük sevkiyatlar için uygun maliyetli bir seçenektir. Ayrıca diğer taşıma şekillerine kıyasla karbon ayak izi çok daha düşüktür. Kapsamlı taşıma hizmetlerimizle yüklerinizde maliyet ile ve çevresel etkiyi dengelemenize yardımcı oluyoruz.

Hava Yolu Taşımacılığı

Lojistik önceliğiniz hız ise hava taşımacılığı sizin için uygun bir seçenek olacaktır. En hızlı taşıma şekli olan hava taşımacılığı genellikle aciliyeti olan ve değerli yükler için tercih edilmektedir. Birçok farklı havayolu şirketiyle birlikte çalışarak ekspres taşımacılık ve kargo uçağı kiralama hizmetleri sunabilmekteyiz.

LKW

Gümrük Hizmetleri

Gümrükleme işlemlerinin zamanında ve sorunsuzca halledilmesi için uzmanlık gerekir. Operasyonel tutarlılığı ve ticari yönetmeliklere uyumluluğu sağlayan gümrükleme uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazır. Uzman ekibimiz sayesinde idari sorunları ve gecikmeleri en aza indiriyoruz.

Depolama Çözümleri

Taşıma hizmetlerimizin yanı sıra çeşitli depolama çözümleriyle de tedarik zincirinize esneklik katıyoruz. Tercihlerinize ve lojistik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri sunuyoruz.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sunarak lojistik uzmanlığımızı sizinle paylaşmaktan memnuniyet duyarız. Böylelikle taşıma sürecinizi optimize edebilir, karbon emisyonlarınızı azaltabilir, karmaşık durumları yönetebilir ve taşıma ihtiyaçlarınıza özgü çözümler geliştirebilirsiniz.

Multimodal Taşımacılık

Multimodal taşımacılık, sürdürülebilirlik taahhüdümüzün merkezinde yer almaktadır. Demiryolu, deniz, kara ve hava taşımacılığı hizmetlerini bir arada sunarak çevresel etkinizi en aza indiriyor, esnekliğinizi ise en üst düzeye çıkarıyoruz.