fbpx

Bulung Logistics

Sırbistan Şubemiz Açıldı

BALKANLARA AÇILIYOR, AİLEMİZİ BÜYÜTÜYORUZ

Şirketimiz için oldukça verimli geçen 2021 yılının sonunda Sırbistan’a açılarak konumumuzu güçlendirmeye devam ettik. Misyonumuz, Balkan pazarında taşımacılık ve lojistik hizmetlerinin yanı sıra tecrübemizden, uzmanlığımızdan ve bilgi birikimimizden faydalanarak çevreye yaklaşımımızı da bir sonraki seviyeye taşımaktır.

Bulung, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda tüm sınırları aşmaya hazırdır. Olası her soruna çözüm bulma esnekliğimiz ve yeteneğimizden gurur duyuyoruz. Sırbistan’daki ekibimiz, müşteri memnuniyeti için daha da girişken bir yaklaşım benimsiyor. Bulung’un bir parçası olmak ve özellikle de markanın temsil ettiği değerleri kavramak, ekip üyelerimizin her biri için çok şey ifade ediyor. Şirket liderliğinin vizyonundan hareketle, çok kültürlü ekipler oluşturuluyor ve insan kaynaklarının değeri öncelik haline geliyor. Bulung, günlük zorluklarla baş etmenin yanı sıra bunlara çözüm bulabilen ve müşterilerin önündeki tüm engelleri ortadan kaldırabilen profesyonellere yatırım yapmaya devam ediyor.

Bulung Lojistik, Sırbistan’da karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı, konteyner taşımacılığı, depolama, gümrük işlemleri ve danışmanlık hizmetleri ile eksiksiz bir lojistik hizmetleri yelpazesi sunuyor.

Diğer Haberler

Nisan 18, 2022

2022’nin Işığında 2021’deki Kilometre Taşları

Son derece dinamik bir sektör olan lojistik sektöründe mükemmelliği ve esnekliği sağlamak adına gelişmelere ayak uyduruyoruz.

Devamı..
Mart 18, 2022

Bulung, Timisoara’da 15.000 Metrekarelik Bir Depo Kiraladı

Ocak-Mart 2022 arasında depolama hizmetleri için 15.000 metrekarelik bir alan kiraladık.

Devamı..
Bulung Containers Ocak 10, 2022

İntermodal taşımacılık için 250’den Fazla Konteyner Yatırımı yaptık.

İntermodal taşımacılık için yakın zamanda 250'den fazla konteyner satın aldık.

Devamı..